RC1206JR-13750KL
MFR.Part #
RC1206JR-13750KL
JLCPCB Part #
C6757729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS