AT0805DRD0714RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRD0714RL
JLCPCB Part #
C2137199
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14Ω 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS