AT0805DRD07137KL
MFR.Part #
AT0805DRD07137KL
JLCPCB Part #
C2137242
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS