RT0603BRE135K11L
MFR.Part #
RT0603BRE135K11L
JLCPCB Part #
C6288361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS