RC0805JR-07620RP
MFR.Part #
RC0805JR-07620RP
JLCPCB Part #
C6165061
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS