AT0805CRD0786R6L
MFR.Part #
AT0805CRD0786R6L
JLCPCB Part #
C4349850
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS