RC0201FR-079K1L
MFR.Part #
RC0201FR-079K1L
JLCPCB Part #
C295821
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS