AT0805BRD0786R6L
MFR.Part #
AT0805BRD0786R6L
JLCPCB Part #
C857069
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS