AT0805CRD07412RL
MFR.Part #
AT0805CRD07412RL
JLCPCB Part #
C4233744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS