RC0603FR-07113RP
MFR.Part #
RC0603FR-07113RP
JLCPCB Part #
C20161678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS