AT0805CRD0726R1L
MFR.Part #
AT0805CRD0726R1L
JLCPCB Part #
C1694062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS