FMP3WSJT-73-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-10K
JLCPCB Part #
C1382179
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS