RT1210BRD07768RL
MFR.Part #
RT1210BRD07768RL
JLCPCB Part #
C1699825
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS