AT0805CRD07249KL
MFR.Part #
AT0805CRD07249KL
JLCPCB Part #
C4225497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS