MFR-25DRE52-357R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25DRE52-357R
JLCPCB Part #
C3354955
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS