AC0201JR-0782KL
MFR.Part #
AC0201JR-0782KL
JLCPCB Part #
C4171331
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS