AT0805CRD0713KL
MFR.Part #
AT0805CRD0713KL
JLCPCB Part #
C4061100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS