RT0603BRD07392KL
MFR.Part #
RT0603BRD07392KL
JLCPCB Part #
C861366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS