AT0603FRE07560RL
MFR.Part #
AT0603FRE07560RL
JLCPCB Part #
C20144883
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS