RC0805FR-1012K7L
MFR.Part #
RC0805FR-1012K7L
JLCPCB Part #
C6378597
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS