TC124-FR-07953RL
MFR.Part #
TC124-FR-07953RL
JLCPCB Part #
C1732741
Package
0402x4
Description
4 62.5mW 8 953Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS