RT0402DRE07115KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402DRE07115KL
JLCPCB Part #
C853764
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS