AT0603FRE0722KL
MFR.Part #
AT0603FRE0722KL
JLCPCB Part #
C856613
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS