RN73H1JTTD2260F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2260F50
JLCPCB Part #
C4011905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS