AT0603DRE0768KL
MFR.Part #
AT0603DRE0768KL
JLCPCB Part #
C856587
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS