RT2010DKE07226RL
MFR.Part #
RT2010DKE07226RL
JLCPCB Part #
C1715447
Description
-55℃~+125℃ 200V 226Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS