AT0603DRE0737K4L
MFR.Part #
AT0603DRE0737K4L
JLCPCB Part #
C856538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS