AC0603DRE0712KL
MFR.Part #
AC0603DRE0712KL
JLCPCB Part #
C6117726
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS