NSP15AJB-6R8
MFR.Part #
NSP15AJB-6R8
JLCPCB Part #
C1405330
Description
-55℃~+155℃ 15W 6.8Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS