AT0603DRE07249KL
MFR.Part #
AT0603DRE07249KL
JLCPCB Part #
C5590866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS