RG1608N-3092-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-3092-B-T5
JLCPCB Part #
C3982881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS