YC324-FK-07634KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC324-FK-07634KL
JLCPCB Part #
C1736431
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 634kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS