AT0603DRE0716RL
MFR.Part #
AT0603DRE0716RL
JLCPCB Part #
C2106977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS