MHP-25ATA52-390R
MFR.Part #
MHP-25ATA52-390R
JLCPCB Part #
C19577188
Description
-55℃~+150℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS