CFN-25JR-52-1K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFN-25JR-52-1K8
JLCPCB Part #
C19533444
Package
Plugin
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS