AT0603DRD0780K6L
MFR.Part #
AT0603DRD0780K6L
JLCPCB Part #
C856413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS