RC1206FR-132K26L
MFR.Part #
RC1206FR-132K26L
JLCPCB Part #
C5720795
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS