RT1206FRE07162RL
MFR.Part #
RT1206FRE07162RL
JLCPCB Part #
C872534
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS