AT0603DRD0752R3L
MFR.Part #
AT0603DRD0752R3L
JLCPCB Part #
C856340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS