AT0603DRD0752K3L
MFR.Part #
AT0603DRD0752K3L
JLCPCB Part #
C856339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS