AT0603DRD071K5L
MFR.Part #
AT0603DRD071K5L
JLCPCB Part #
C856140
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS