RT1210BRD0742R2L
MFR.Part #
RT1210BRD0742R2L
JLCPCB Part #
C1699846
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS