AT0603DRD071K43L
MFR.Part #
AT0603DRD071K43L
JLCPCB Part #
C856135
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS