MFR-25FRF52-6R81
MFR.Part #
MFR-25FRF52-6R81
JLCPCB Part #
C1753057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS