RC0603FR-071K02P
MFR.Part #
RC0603FR-071K02P
JLCPCB Part #
C6752088
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS