AT0603CRD0733K2L
MFR.Part #
AT0603CRD0733K2L
JLCPCB Part #
C4122835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS