AT0603CRD0743R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603CRD0743R2L
JLCPCB Part #
C4041124
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS