AT0603CRD0725R5L
MFR.Part #
AT0603CRD0725R5L
JLCPCB Part #
C2143198
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS