RC1218DK-07105RL
MFR.Part #
RC1218DK-07105RL
JLCPCB Part #
C4270268
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS