RT2010DKE0712R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010DKE0712R7L
JLCPCB Part #
C1715624
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 12.7Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS